*** Hotel JEZERKA /ubytovanie Sec

Hotel Sec JEZERKA
 
Hotel JEZERKA sa nachádza v prekrásnom prírodnom prostredí Východných Čiech v Chránenej krajinnej oblasti Železné hory, cca 3 km od mesta Seč. Krajské mesto Pardubice je vzdialené 30 km, Praha 120 km a Brno 130 km. Hotel nájdete takmer v strede mapy Českej republiky. Jedinečné hotelové zariadenie v danej lokalite zamerané na aktivity spoločností a rekreačné pobyty.

Seč ubytovanie Hotel Jezerka
Zrekonštruovaný Kongres hotel Jezerka *** je koncipovaný ako moderné ubytovacie zariadenie, s kapacitou 230 lôžok v 96 izbách a apartmánoch, z ktorých niektoré sú vybavené klimatizáciou a vírivkou. Hotel Jezerka ponúka veľa ďalších priestorov a technické zázemie pre konanie vzdelávacích programov, školení výstav, ale aj zábavu a rodinnú rekreáciu. Pomerne vysoká úroveň ubytovania a služieb je ponúkaná za veľmi výhodných cenových podmienok.

Kongres Hotel Jezerka typy ubytovania:
25x 2-lôžková izba: balkón.
34x 2-lôžková izba Superior: klimatizácia, LCD TV, Wifi, trezor (možnosť prístelky)
2x 1-lôžková izba: klimatizácia, LCD TV, Wifi, trezor
24x 3-lôžková izba: balkón, 21 izieb má možnosť prístelky.
1x 4-lôžková izba: 2 samostatné 2-lôžkové izby, balkón.
1x 2-lôžkový apartmán: 2-lôžková izba, obývacia miestnosť + TV, balkón.
5x apartmán: 2 samostatné 2-lôžkové izby, spoločná obývacia miestnosť + TV, balkón. (Možnosť 2 prísteliek)
1x Ministerský apartmán: Veľká obývacia izba, komfortná sedacia súprava, zostava domáceho kina, izba s 2 lôžkami a samostatná spálňa - 2 lôžka, kúpeľňa s rohovou vaňou.
4x 2-lôžkový relaxačný apartmán: 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť, klimatizácia, LCD TV, wifi, trezor, vírivá vaňa.
Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie a sú vybavené TV.

Ubytovanie Seč hotel Jezerka konferencie: Súčasťou hotela sú reštaurácie (160, 28), dve vinárne (40, 60), kongresová sála (200-380), 7 sál a salóniky (127-14). Všetko je vybavené najmodernejšou audio-videotechnikou a učebnými pomôckami.

Ubytovanie Seč hotel Jezerka šport a relaxácia:
Pre športové vyžitie hotel disponuje vnútorným bazénom (12 m), vonkajším bazénom (20 m), detským bazénom, vírivkou a parnou saunou. Ďalej sú tu dve bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stena, indoorový trenažér na golf, vnútorná strelnica (25 m), laserová strelnica, herňa.

Hotel Seč ubytovanie Jezerka gastronómia :
Iste oceníte kulinárske umenie, nielen jedál českej gastronómie, ale aj špecialít z celého sveta. Raňajky sú štandardne servírované formou švédskych stolov, ak si neželajú hostia iný spôsob obsluhy. Pre skupiny tu zabezpečujú slávnostné rauty, grilovanie, posedenie u ohňa, hudobné produkcie a sprievodné programy. Súčasťou hotela je aj priestranná terasa s posedením, vhodná pre letné tanečné party s vonkajším grilovaním.

Ubytovanie Seč hotel Jezerka šport a relax :
V hoteli je novo vybudované Akva-FIT CENTRUM, ktoré zahŕňa vonkajší vyhrievaný bazén 20 m, detský bazénik, vnútorný vyhrievaný bazén 12 m s parnou saunou, infrakabína a vírivka. Športový komplex ďalej ponúka telocvičňu, fitness, solárne štúdio a vonkajšie ihrisko na volejbal alebo nohejbal. Nechýbajú ani stoly na stolný tenis, tenisové alebo squashové kurty a 2 bowlingové dráhy, požičovňa horských bicyklov, lodí a požičovňa základného športového vybavenia. Tieto služby nie sú len pre hostí, ktorí sú tu ubytovaný, ale aj pre verejnosť.

Každá izba má prípojku na internet a pripojenie je zadarmo. Recepcia hotela je pokrytá WiFi.
Hotel Sec JEZERKA - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Sec JEZERKA - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Sec JEZERKA - V hoteli je biliardHotel Sec JEZERKA - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Sec JEZERKA - hotel má reštauráciuHotel Sec JEZERKA - možnosť pripojenia na internetHotel Sec JEZERKA - k dispozícii letná terasaHotel Sec JEZERKA - k dispozícii kavareňHotel Sec JEZERKA - tenis - v blízkosti hotelaHotel Sec JEZERKA - krytý bazén v hoteliHotel Sec JEZERKA - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Sec JEZERKA - Iybz sú vybavené televízoromHotel Sec JEZERKA - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Sec JEZERKA - Izby s vlastnou toaletouHotel Sec JEZERKA - v izbach je telefon